Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti DVD-t hogy másoljak...

Eredeti DVD-t hogy másoljak átt 1 üres DVD-re?

Figyelt kérdés
Clone DVD-t próbálltam.Túl sokáig tart neki.Nem tom h mit csináll másolja a gépbe vagy ..... de már vagy 5 órája csinállja.(1 nem hétköznapi DVD-ről van szól gyakorló videók németül + kérdések animállva meg feladatok a videókhoz lehet kattogtatni a dvd-n belül stb.)
2010. dec. 10. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

ezért van 2 DVD íróm a sz.gépben.

A proci terhelése nélkül, bármelyik sima DVD író progival seperc alatt megoldom, olvasó fejről közvetlenül az író fejre csak a másolási sebességet kell beállítanom, és már kész is. (10 e. Ft-os többlet kiadás, de megéri!)

/belső DVD írós laptoppnál is, külső DVD írót csatlakoztatva megoldható ugyanez, bár kicsit drágább a külső író/

2010. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt nehezen oldod meg még egy dvd íróval..mert egyből másolja a cuccot, hanem tömöríti is... láttál te már DVD írást ami 5 óráig tart?


A probléma ott van, hogy mint mondtad spec dvd gondolom nem is egy sima DVD5 amit csak semmi perc alatt át lehet klónozni, hanem egy szépen telepakolt DVD9 amit le kell tömöríteni. nyugodtan hagyhatod küzdeni a gépet, mert ezt meg kell csinálnia, ahhoz, h át tudja másolni (lehet akár 8-10 óra is teljesítménytől függően!!!)... vagy elmész a boltba és veszel egy kicsit drágábban egy DVD+ R DL lemezt ami 8.5GBos és sztem simán felírja rá tömörítés nélkül. Talán gyorsabban dolgozik, de a minőség rovására megy ez a DVDshrink nevű progival, csak akkor használd, ha nagyon sürgős.

2010. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A legjobb h nem is nekem kell a DVD hanem a tanárnak.Van 1 másik DVD íróm de nem tudtam beletenni a gépbe mert hiányzik 1 kábel(rendelni kéne de az legalább 1 nap-nekem meg hétvége alatt kéne).2 8GB os DVD.Akkor fogok vele szenvedni vele pff.A legjobb h rühellem ezt a tanárt (és ő is engem-a tesóm miatt.)Kössz az eddigi válaszokat!!!
2010. dec. 10. 21:45
 4/11 anonim ***** válasza:

ISO-t kéne csinálni belőle majd utána kiírni szerintem. Tömöríteni nem lehet az oktató lemezeket, ez nem film.

DvdDecrypter-rel próbálj ISO-t csinálni, utána kiírni.

2010. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint eredeti/levédett/ DVD-ről nem lehet DVD Decrypterrel ISO-t csinálni és igy másolni.

A FairUse Wizard se enged belőle konvertálni semmit.

2010. dec. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igaz, lényeg az ISO készítés. D

Valami kódfeltörő lehet, hogy szükséges. Filmeknél ez jól működött> [link]

de oktató dvd esetén lehet próbálkozni kell...olyannal még nem volt dolgom.

2010. dec. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha már kódtörés, akkor anyDVDt (vagy azt a Free-s cuccot amit fentebb linkeltek, csak azt nem ismerem) telepíteni a háttérbe, más gondja nem lehet ha tényleg csak 2.8GB, visszaszívom a tömörítős hozzászólásomat.
2010. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem.nem 2,8 GB-os hanem 2 8GB-os.Most nincs is othon ilyen DVD-m ezért már hétvégén biztos nem lesz meg.Kipróbállom az eddig linkelt ill. említett progikat.
2010. dec. 11. 19:49
 9/11 anonim ***** válasza:

28GB? tuti? mert az már blu-ray lemez és messze nem dvd...

A dvdk max ezek lehetnek:

* DVD-5 egyrétegű egyoldalas lemez, 4,7GB kapacitással

* DVD-10 egyrétegű kétoldalas lemez 4,7x2, azaz 9,4GB kapacitással.

* DVD-9 kétrétegű egyoldalas lemez 8,5GB kapacitással

* DVD-18 kétrétegű kétoldalas lemez, 8,5GBx2, azaz 17GB kapacitással.

nézd meg még egyszer!

2010. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

vagy te 2db 8GBosra gondoltál? akkor érvénybe lép a kódolásos dolog amit fentebb írtam.. ráadásul 2x is...

vagy szerezz 2db DVD+R DL lemezt, akkor nem kell szívnod az újrakódolással.

2010. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!