Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez a hiba vista alatt?

Darkss kérdése:

Mi ez a hiba vista alatt?

Figyelt kérdés
Cabal privát szerón játszok és amikor nem úgy inditum futtatás rendészérgazdaként minden vonal megnagyobbodik meg sok pixelhiba előjön,de egy idő után hiába indítom úgy előjön ez a hiba.
2010. dec. 11. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem játszottam, mégis megzavarodott az XP SP3. Felugró reklámok letiltva, Adblock Plus a Firefox-ban, mégis felugrott a jobb sarokból vagy kétszer, bizonyos oldalaknál. Letiltottam az Adblock Plus-szal. De a Biztonsági rés nevű rémségen át mégis kárt tett! Nem indult normál módban a Windows, utolsó helyes konfiguráció, azóta icipici a Tálcán minden, az Asztalt már módosítottam. Olyan a bejelentkezés szövege is, mint Csökkentett módban. Virus, trójai nincs, valós idejű, fizetős védelem mellett! Itt a magyarázat:

[link]

2010. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2010. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ezt a játékot le kell tölteni mint egy rendeset nem netről..
2010. dec. 15. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!