Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Office Word vagy Excellben...

Office Word vagy Excellben hogyan tudom a weboldalakat megjeleniteni ugy, hogy feltudjak menni ra a documentbol (hyperlinkent mukodve)?

Figyelt kérdés

Egy excell dokumentban volt nekem egy csomo weboldal cim

(igy neztek ki:

.acer.cz

.acer.cz

.live.com

.live.com

.c.live.com......stb)) osszekotottem oket egy www -vel hogy feltudjak menni az oldalra egy kattintassal. De mikor mar igy nezz ki a szoveg: www.acer.cz

www.acer.cz

www.live.com

www.live.com

www.c.live.com


nem ugy jelenik meg mint egy link (kek szinnel alahuzva),hanem mint egy sima szoveg. De ha sajatkezuleg beirom pl ezt: www.acer.cz akkor pedig megjelenik ugy ahogy akarnam. Hogy kellene megoldani ..... ?


2010. dec. 11. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Leírod, hogy .acer.cz, vagy akár acer cseh honlapja, kijelölöd az egész szöveget, jobb klikk hiperhivatkozás. alul a címhez pedig www.acer.cz

CTRL+klikkel meg is nyitja böngészőben. ennyi

2010. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bejelolom,jobb klikk -hyperhivatkozas.....de igy eleg hosszadalmas lenne mert van 3000 link.

Ez egy adatbazis fajbol exportaltam a latogatott oldalakat mivel ahova mentve voltak az elveszett es mar az elozmenyek is torolve lettek a firefoxban....de volt elmentve nekem egy cookies.sqlite fajt es abbol vettem ki oket:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 11. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én tudásom itt véget ért:) Azt hittem pár linkről lenne szó. Biztosan meglehet oldani, de azt nem én fogom megmondani
2010. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!