Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jaj mi történt? Eltűnt a...

Jaj mi történt? Eltűnt a hangerő szabályozó ikon, és nem tudom bekapcsolni a hangot, mert le volt némítva, és sehol nem tudom máshol, már újraindítottam meg minden, HELP!

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 00:38
 1/5 anonim válasza:
100%

Windows XP-n az alábbi helyen találsz egy sndvol32 nevű fájlt (ami a hangerőszabályzó): C:\WINDOWS\system32

Ezt másold át oda, ahol könnyen megtalálod.

2010. dec. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Ugye nő vagy? :)


Start menü->Vezérlőpult->Hangok és audio eszközök->Hangerő ikon elhelyezése a tálcán->Alkalmaz->OK és remélhetőleg már látható lesz.

2010. dec. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
00:46: Ne tessék a nőket diszkriminálni. :)
2010. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,nő vagyok :D és köszönöm a segítséget,sikerült :)
2010. dec. 12. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

09:16 Amint láttad, semmiféle diszkrimináció nem történt, csupán ténymegállapítás :) "Jajmitörtént"-tel férfiú nem nagyon kezdi egy szám-tech. problémánál :)

És ennek tudatában írtam le lépésről lépésre a lehetséges megoldást, hogy minél könnyebben sikerüljön úrrá lenni a katasztrófa-helyzeten:)


Szívesen, máskor is!

2010. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!