Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki mondana nekem egy...

Valaki mondana nekem egy olyan programot, amivel zenéket tudok vágni egyszerűen?

Figyelt kérdés
Nem összevágós, összemixelős program, hanem amivel csak szépen kettévágok egy zenét :D
2010. dec. 12. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Audacity.
2010. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha még nem szerkesztettél soha zenét -a kérdésedből ítélve- akkor az Audacityvel nem is fogsz . Ugyanis ez egy buta ,bonyolult program ,kezdők számára használhatatlan.

Ha csak egy számról van szó linkeld be és megcsinálom .

2010. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, kedves előző, de az audacity tökéletesen alkalmas arra hogy kettévágj vele egy zenét, bárki számára.


Peace.

2010. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

19:13-nak

Nem haragszom és Te valószínűleg tényleg könnyedén el tudsz vágni vele egy zenét , de hidd el ,hogy egy átlagos pc user semmit de az ég világon semmit nem tud kezdeni az Audával. Sok kérdező kérdezte már ezen az oldalon is hogy ,hogy kell használni az Audát mert letöltöttem de nem csinál semmit.

2010. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hátt igenn. Nem egyszerű a használata. Még nem sokat foglalkoztam vele, de nem valami szimpatikus :S
2010. dec. 12. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!