Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok nekem hangfelismerő...

Mondanátok nekem hangfelismerő programot?

Figyelt kérdés

Olyan hangfelismerő programra gondoltam, mint a telefonokban levő "hanghívás". Ergo, meg tudom tanítani a programnak, hogy melyik szó hatására mit reagáljon.

Legyen az programindítás, vagy programon belül pl. a menük megnyitása, startmenü kezelés, esetleg egér kurzor mozgatása, stb, stb...

Tudom, hogy létezik a via voice, de az nem teljeskörű ha jól tudom. Ezen túl van még a fülelek, ami ugyan magyar nyelvű, de az sem a betanítás elvén működik, így szinte pontosan ugyanúgy kellene mondani, ahogy a program készítői kitalálták.

Nekem olyan kellene, ami felveszi a parancsomat és azt felhasználva végzi az utasításokat.


2010. dec. 12. 19:13
 1/2 vagyokakilehetek ***** válasza:
79%

VoiceMate Professional v2.15


Hangfelismerő, hangvezérlő program, mellyel a Windows, illetve tetszőleges szoftver vezérlése például elindítása, mentés betöltés stb. lehetséges. A Voicemate Professional betanítás funkcióval rendelkezik, melynek segítségével saját beszédünkhöz, stílusunkhoz igazíthatjuk a szoftvert.


esetleg ez???

[link]


Boldog Karácsonyt.

2010. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ennek is van valami hátulütője, mert ha jól emlékszem, már próbáltam, de most nem tudom, hogy ez miért nem tetszett, tehát kipróbálom! :-)

Köszönöm a választ!

2010. dec. 12. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!