Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell feltelepíteni?

Hogy kell feltelepíteni?

Figyelt kérdés

Bocsi a bénázásomér!

Leszedtem egy játékot, és sok kis winrar-os fájlra van osztva. Hogy tudom elkezdeni a telepítését?


2010. dec. 13. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdhetnéd avval, hogy kibontod a fájlokat (ha fent van a WinRAR, akkor az elsőre jobb egérgomb/kibontás ide), utána írd le, milyen kiterjesztésű fájl lesz (feltételezem iso)
2010. dec. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Totalcommenderrel.Megnyitod a mappát amibe van az a sok tömörített fájl,és utána kijelölöd az ELSŐT,és ott van fent a Bal felső sarkoba,hogy fájl,és ott van egy olyan hogy fájlegyesítés.és amit megadtál helyet oda rakja a tömörített fájlt,és utána megnyitod Deamon toolsal,és már telepíti is . :DD
2010. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ott kéne kezdened, hogy feltelepíted a winrart... -_-...

Aztán jobb katt, extract files, vársz, aztán már csak megtalálod a setup.exe-t...

2010. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

-.-

fent a winrar

[link]

és .rar a kiterjesztés, viszotn olyat nem látok jobb klikkre, hogy extract files :S

2010. dec. 13. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán jobb klikk/kibontás ide (vagy ha angol extract files)
2010. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem épül be a jobbklikk menübe, akkor megnyitot a .rar fájlokat tartalmazó mappát winrarban, és ott fájl, kibontás... többi gondolom, menni fog
2010. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

megvan szar helyen néztem! bocs

egyébként már feltettem és kösz a segítséget!

2010. dec. 13. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!