Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baj a játékokal?

Mi a baj a játékokal?

Figyelt kérdés
Az van hogy eddig két játékot szedtem le /gta-san andreass és a need for speed mostwanted/ami vicces de igaz ,olyat csinál hogy!Frankon elindul semmi baja sincs csak magátol elindul pl.:a gta-ban a csávó -szoval elindul és balra megy folyamatosan -nem lehet lekapcsolni ,ugyan ez a mostwantedel,a kocsi megy de csak balra!sehova se lehet irányitani!már töbször újraraktam,áligattam a beállitásokat meg minden de semmi !Olyan mintha a játékot igy csinálták volna meg direkt!Valaki más nem találkozot ilyen lyelegű hibával ?Ha igen segitsetek hátha valahogy meg lehet csinálni?!
2010. dec. 13. 19:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a bilentyűzetem is jó!
2010. dec. 13. 19:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Egész véletlen nincs beragadva a balra nyíl?

Húzd ki a billentyűzetet, indítsd el a játékot, és nézd meg, akkor is így viselkedik-e.

2010. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szedd ki a balra billentyűt, és nézz alá hogy nincs-e alatta vmi.
2010. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs semmi baja a bilentyűnek ,más játéknál nem csinál ilyet
2010. dec. 13. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
kormányt vagy akármilyen játékvezérlőt nem felejtettél rajta?
2010. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
öcsém tényleg a gamepad miatt volt !leesett az asztal mögé és beragatt a joystick!:D azta k.. de hülye vok..azért köszi
2010. dec. 15. 17:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!