Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség! Hogy tudnám helyre...

Segítség! Hogy tudnám helyre hozni? (word)

Figyelt kérdés
Már elég régóta írtam egy több oldalas regény wordben,tegnap gondoltam,hogy A/4-es méretről átváltok A/5-ösbe... Nos,ez sikerült is de ma nem tudtam megnyitni,ezt írja ki: Ez az Office nyílt XML formátumú fájl (asdasd) nem nyitható meg, mert hibás a tartalma. Ezután van két gomb,ha az "ok"-ra klikkelek: A(z) Word olvashatatlan szövegrészt észlelt a következő helyen: blabla. Helyreállítja a dokumentum tartalmát? Ha véleménye szerint megbízható a dokumentum forrása,kattintson az "igen" gombra. az igen után ugyan azt adja ki mint előtte. Tegnap előtt mielőtt átformáztam volna,laptopról msnen keresztül átküldtem magamnak és onnan másoltam be több részt. Hogy tudnám helyre hozni? Mindjárt megőrülök,rengeteg munka van benne... S.O.S.
2010. dec. 13. 22:40
 1/7 A kérdező kommentje:
az asdasd és a blabla a történet neve lenne,csak nem szerettem volna kiírni.
2010. dec. 13. 22:41
 2/7 anonim válasza:

Csinálj egy időgépet,menj vissza az időben és verd magad tarkón,mert nem csináltál biztonsági mentést.


Amúgy sajna erre nincs sok megoldás.De ha gyorsan kell egy profi akkor menj fel az fixtv.hu-ra és ott lehet kérdezősködni.

2010. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A tarkón verős ötlet nem is rossz... Talán az a szerencsém,hogy egy emberkének szinte az egész irományomat elküldtem részletekben... Na,majd csak lesz valahogy... köszi:)
2010. dec. 13. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg átnevezni docx-ről zip-re és visszanyerni a fájlokból a tartalmat. Ha van egy kis szerencséd, akkor sikerülhet is :)

Bár rengeteg munkád lesz majd vele, miután kiszedted az xml-ekből a tartalmat

2010. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rendszervisszaállítás 1 héttel ezelőttre, v ahogy jónak látod. És visszaáll minden, ahogy volt.
2010. dec. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ééértem,hát köszönöm a válaszokat... Most azt csinálom,hogy akinek elküldtem vissza küldi nekem részletekben... csak így kezdhetem még egyszer formázni
2010. dec. 14. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Seven válasza megfontolandó. Mert sztem ebben reménykedhetsz leginkább
2010. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!