Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » U torrent mért nem tud letölte...

U torrent mért nem tud letölteni? Ezt írja:korábbi volume nincs mountolva

Figyelt kérdés
segítség
2010. dec. 14. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A volume tárolót jelent, mountolás meg "csatlakoztatást". Tehát a tároló amire szeretne a utorrent letölteni, nincs csatlakoztatva, avagy elérhetetlen.


Következő megoldásokat tudom elképzelni:

1. uTorrentben beállítások--->mappák---> Új letöltéseknél pipa be ha nincs, és megadsz egy mappát ahová tölteni szeretnél


2. uTorrentben beállítások--->mappák---> Kézi hozzáadásnál mindig legyen ablak pipa be. Így minden letöltésnél felugrik majd egy ablak ahol kiválaszthatod, hogy az adott állományt hová szeretnéd letölteni


3. Kideríted, hogy miért nem tud csatlakozni az eddig megadott helyre, majd orvoslod. :)

2010. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korábban valami pendrive-ra vagy ilyesmire töltöttél le, és most azt keresi.
2010. dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

23:33:


Azért nem írtam ezt, mert egyáltalán nem biztos. Te meg mint tény kezeled kb. Holott állhat a háttérben partíció módosítás, partíció betűjel változtatás, elromlott fájlrendszer/winyó (bár ez feltűnt volna máshogy is a kérdezőnek), külső winyó, de akár elcseszett energiagazdálkodási szabályzat is. (mert mondjuk kikapcsolja az oprendszer azt a winyót energiatakarékossági okok miatt, aztán meg nem indítja be irq aktivitás esetén sem.

2010. dec. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

23:50:


Hú, de precíz vagy így hajnalok hajnalán. Nem neked válaszoltam, hanem a kérdezőnek. A válaszodat el sem olvastam. Egyébként nem ez volt az első ugyanilyen kérdés, úgyhogy ennyi erővel a te válaszod is teljesen felesleges volt. Erről ennyit.

2010. dec. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!