Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 vagy maradjak...

Windows 7 vagy maradjak XP-nél? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
játékra használnám elsősorban de egyébre is pl: filmnézés,netezés stb... Hallottam hogy a windows 7 mien király meg ilyenek csak nem igazán tudom hogy melyik lenne a jobb, ugyanis nem minden játék jött ki windows 7-re:$:/
2010. dec. 15. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha új játékokkal játszol inkán akkor win7 de ha régebbivel akkor xp a win 7 ajánlom mert az strapabirob mint az xp
2010. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
Most és a jövőben az lesz majd a gyakoribb, ami XP-n nem fog futni. Ha modern DirectX 10 / 11 képes videokarid van és nem kevesebb mint 2 GB RAM -od, akkor egyértelműen Windows 7.
2010. dec. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az XP támogatása hamarosan megszűnik, szóval előbb, vagy utóbb váltanod kell.

De így 1 év Win7 után én is csak megerősíteni tudom, hogy sokkal stabilabb.

2010. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha átálsz xp-ről w7-re, minimum egy hét mérgelődésre számíthatsz ,kb ennyi az átlag mire az userek megszokják a hü**eségeit.
2010. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!