Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találok fujitsu siemens...

Hol találok fujitsu siemens esprimo mobile v5535 laptophoz driver-t? ( ami jó win7-re)

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom rendesen belinkelni, mert ilyen flash a support oldaluk, de ide pötyögd be a cuccod: [link]


Vagy van a driver lemezen ilyen update progi, ami átnézi a géped és leszedi, ami kell.

Különben nekem is Esprimo van és a Win7 telepítése után minden működött driver nélkül. Neked mi nem megy?

2010. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem Esprimo Mobile V5515 van, és engem is érdekelne a dolog, mert Win7-nél nem kezeli így a Aerot sem...
2011. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha esetleg még nem sikerült volna megoldanod, akkor segítek (előző vagyok, sikerült drivert találni.)


[link]


Az itt található driver csomagot töltsd le, igaz Vistás nekem tökéletesen megy vele.

Amikor indítod a telepítőjét, azt írja, hogy a program ismert kompatibilitási problémákkal rendelkezik, de OKézd le és futtasd. Így remekül viszi az Aerot, valamint 1,0 helyett 3,0 az élményindexe. Nekem így már pl. a Sims 3-at is viszi. Remélem segítettem!

2011. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a segítséget
2011. jan. 6. 12:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, neked nem recsegett-e a hang, egy tipp ha igen:

A csomagban lévő telepítőjét a hangnak Vista kompatibilitási módban futtasd, és úgy szépen felmegy :)

Nekem így tökéletesen szól (előtte halk volt és recsegett...)

2011. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

/megint előző voltam/

És örülök hogy tudtam segíteni :)

2011. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
naagyon thx... h erre is írtál megoldást... már azt hittem rossz a hangkártyám:) még egyszer köszi a segítséget
2011. jan. 9. 20:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, én is nagyon örültem mikor rájöttem :) Sőt még a Realtek HD Audio programban szórakozni is lehet: pl. visszhangosra állítani stb xD Én elszórakoztam vele egy darabig...;)
2011. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 soneek válasza:

hang telepítés, a linken találod a drvereket...


na szóval... a hang is tökéletesen megy win7 alatt... ahhoz hogy ez menjen, kell egy pici trükk és kb 5 perc.

1. letöltés: [link]

itt pedig a "Fujitsu ESPRIMO Mobile V5535 Windows Vista Drivers Download Now" alatt az Audio. jegyezd meg hova mented.

2. kicsomagolni a fáljt majd setup. ha megakad, törölni kell a régi drivert. (start->vezrlőpult->eszközkezelő-> hang és játékvezérlő lenyit, jobb klikk, eltávolít)

3. restart

4. start->vezérlőpult->eszközkezelő. a hang és játékvezérlők fül le, high definition audio-ra jobb klikk, illestőprogi frissítése... alapértelmezett a realtek.... fun enjoy... remélem világos... ha segítség kell, írjatok

2013. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem a wifit nem fogja.nem talál semmilyen jelet.ez hogy tudom orvosolni (win7)
2013. dec. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!