Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan írjak film DVD-t, egy...

Hogyan írjak film DVD-t, egy műsoros film DVD lemezen milyen fájloknak kell lenniük?

Figyelt kérdés
Csak mert van egy letöltött film, amit hiába akarok kiírni DVD lemezre, mint film (NERO). De nem teszi be az összes fájlt a lemezre, ha meg erőltetem, akkor azt írja ki, hogy így nem lesz dvd lejátszóban nézhető. Szóval akkor hogy írjam ki.
2010. dec. 15. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

*.VOB *.BUP *.IFO fájlok vannak egy DVD film lemezén, mindegyikből több is...

Letöltött film? Azt esetleg elárulnád milyen formátumú a film? AVI, WMV netán más? Konvertálni kell, NERO általában tudja.

2010. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Két alkönyvtára van: VideoRM és VideoTS.

Az rm-ben néhány adatfile van, a ts-ben pedig több egyenként egy-egy gigás nagyságrendű file.

Amikor behúztam a két alkönyvtárat a néróba, akkor ott nem jelent meg a két alkönyvtár. Ez lepett meg.

2010. dec. 15. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy DVD lemezén az a 3 féle kiterjesztésű fájl a VIDEO_TS mappában van, a másik mappa (ez a kettő van) az AUDIO_TS, de az üres.

Honnan származik a film? DVD lemezről?

2010. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy nem tudom, mert én átvettem a gépet. Szerintem valami torrent oldalról lett letöltve. Az illető film nekem megvolt műsoros DVD-n is, de tönkrement (megmarta valami vegyszer) így nem tartom akkora szentségtörésnek, hogy megírjam a dvd-t és betegyem a gyári tokba.

Magán a műsoros lemezen alkönyvtárakba vannak rendezve, vagy a gyökérben vannak?

2010. dec. 15. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam, de ezeket nem Te hozod létre, hanem a Nero..

2 mappa van: Video_TS és AUDIO_TS, utóbbi üres.

A video_ts -ben van az a 3 féle file, ahány részből áll a film (amikor mondjuk a konvertáló létrehozza), annyiszor 3 fájl.

2010. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dvd felvevővel készített film. Próbáld ahogy mondták, csak a video_ts-t kiírni Néróval dvd-video formátumban. Lejátszásnál nem kell megijedni, ha nem indul automatikusan, csak nyomj egy "Play"-t a távirányítón. Vagy próbáld meg átkódolni a video_ts mappád DvdShrinkkel vagy DvdFab-bal. (open file funkció) talán akkor indul auton és a minősége is megmarad. Mekkora fájl ez amúgy?

Lehet újraírható lemezzel kéne próbálkoznod...

2010. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!