Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha én letöltöm a windows...

Ha én letöltöm a windows SP3-at akkor az miért jó nekem?

Figyelt kérdés
SP1-van a gépemen és ha letöltöm az SP3-at akkor az miért jó, nagyobb teljesítményű lesz a gépem vagy csak szimplám frissitések?
2010. dec. 16. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak benne hibajavítások, frissítések, biztonsági rések javításai, stb. Az új funkciókat lehet, hogy átlag felhasználóként nem fogod tapasztalni, de pl. belefuthatsz olyan programba, amelyek nem mennek SP1-el. A teljesítmény ettől nem növekszik, legalábbis én nem tapasztaltam.
2010. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
pl nfs hot pursuit sem megy sp1-el.
2010. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az SP1 8 éves.

A számítástechnika fejlődési ütemét figyelembe véve szerinted nem elavult? Bár ha nincs csak 8 évnél idősebb hardvered és szoftvered, akkor jó az.

2010. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a blogot is. A vége felé irtam ezt a Te problémádról, most idemásolom:


"A Microsoft az XP minden verziójának - amelyen rajta van az SP3- terméktámogatását 2014 április hóban megszünteti, amelyiken nincs rajta az SP3, azt már most sem támogatja:

[link]

Az ábrán látható, hogy a W7-es verziót 2019-ig támogatja. Ez azt jelenti, hogy semmiféle biztonsági frissitést és műszaki támogatást nem fogsz kapni, uj dolgokra nem fog reagálni az op. rendszered. Persze ettől még működni fog egy jó darabig.

Döntésednél ezeket is figyelembe veheted."

Eddig a bemásolásom.


Ezekért lenne jó neked az SP3! Nem vetted észre, hogy már régóta semmi támogatást és frissitést nem kapsz, hiába updatezol /még az SP2 sincs rajta, nem még az SP3//, nem frissül a rendszered, hogy az ujabb dolgokra nem reagál, hogy egyre lustább lesz, stb?

Nemsokára egy igen lassu netezésre leszel csak képes!

2010. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nem túl fiatal a gépem, egy 6 éves acer laptop, mindenképpen letöltöm és ujratelepítem
2010. dec. 17. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!