Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kellene egy Program ami...

Kellene egy Program ami CDA-ról MP3-ra konvertál! (olyat találtam ami csak 70 % át konvertálja át mert nincs licensz de nekem az egész kellene) tud segíteni valaki? írjatok nagyon kellene

Figyelt kérdés

de úgy is jó ha valaki megcsinálja helyettem ezek a fájlok lennének azok betömörítve :


[link]


2010. dec. 16. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt remélem sejted, hogy a feltöltött 1.04 kB méretű fájlban nincs benne a cd teljes hanganyaga :D A cda nem egy igazi fájlformátum, azt csak úgy mutatja neked, hogy lássál valamit, az audiocd-n nem fájlok vannak, hanem sorban egymás után ráírja a zenéket.


Amúgy program: [link]

Ha jól nézem ez nem mp3-t nyer ki, hanem wav-ot (ami a hangok bmp-je), ezt utána kovertálni kell, ehhez javaslom a [link]


Viszont ha van Nero-d feltelepítve, az is megcsinálja ezt a két lépést, vagy kb bármilyen CD-író vagy hasonló program.

2010. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!