Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A 2011-es Live messenger...

A 2011-es Live messenger letiltja sokszor a fájlok küldését, mert az "nem biztonságos", mit kezdjek ezzel? Vírusirtónak nincs ilyen funkciója. Win7-et használok.

Figyelt kérdés
Live mail pedig nem mutatja a csatolt képeket, egy "nem biztonságos" inkont mutat helyettük. De semmi erre utaló beállítást nem találtam, hogy iktathatnám ki ezt az "ellenőrzést"(nem az, mert akkor a tiszta fájlokat lehetne küldeni). Néha lehet küldeni, néha nem. Mail esetében állandó. Amúgy meg vagyok vele elégedve. Az zavar, hogyha linkelek egy képet, azt el is küldi megosztásban.
2010. dec. 17. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Saját megoldás :

ha jol emlékszem rar-t meg exe-t nemenged el küldeni nah mind1.

először is fájlok kiterjesztésének megjelenítése és utána a kiterjesztést letörlöd vagy átírod vami teljesen hülyeségre utána átküldöd és akinek átküldöd az visszaírja.

pl.: kukac.rar fájlt átakarod küldeni akkor jobb kat átnevezés kukac.ra -ra átküldöd haverod meg visszaírja kukac.rar -ra

2010. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sry a szar fogalmazásért xD
2010. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem csak ezeknél áll fent, van, hogy jpg, mpg, mp3 fájlokat sem enged, próbáltam már átírni :S Nem igaz, hogy nem raktak már bele egy beállítási lehetőséget, hogy eldöntsem, hogy mennyire akarom szűrni.
2010. dec. 17. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!