Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Easy Cleaner, mire jó? Azt...

Easy Cleaner, mire jó? Azt mondták megéri felrakni mert pucolja a registryket a gépen vagy vmi ilyesmi

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a progit konkrétan nem ismerem, de nagyon hasonlókról már hallottam, pl. Your Uninstaller, CCleaner.


Ezek a programok tiszogatnak, pucolnak és karbantartanak különböző részeket a gépen. Lehetőséged van pl. programokat eltávolítani pár kattintással, hogy ne maradjon utánuk tényleg semmi, felesleges, ideiglenesen tárolt fájlok, automatikusan létrehozott biztonsági másolatok törölhetők vele könnyen. (Azért vigyázz, mert lehet, hogy neked szükséged van valamelyik ilyen "felesleges fájlra", bár ez általában nem fordul elő.)


Pucolja a rendszerleíró adatbázist, vagyis a registry-t, így eltávolítja a feleslegesen ott maradt bejegyzéseket. Mellesleg megjegyzem, hogy a registry-vel légy óvatos, mert nagyon fontos dolgok vannak benne. A program persze ezeket nem bántja, de azért egyszer érdemes egy másolatot csinálni róla.


Nem kellett volna ilyen hosszan írnom. Összegezve: Szerintem rakd fel, vagy keress jobbat, ha akarsz. Aztán használd is, mert hasznos.


DE EZ CSAK AZ ÉN SZEMÉLYES VÉLEMÉNYEM, NEM HASZNÁLTAM MÉG EZT A PROGRAMOT, FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK. (Más hasonló programot használtam, annak azt egyetlen hibája az volt, hogy egy két programból álló csomag egyik részét akartam vele letörölni, és mint jó tiszogató a másikat is leszedte :D)

2009. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én kipróbáltam.nekem bevállt :)
2009. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó kis progi a CCleaner,nekem is bevált:)
2009. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!