Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet két email címet...

Hogyan lehet két email címet külön kezelni a MS Outlookban (nem Express)?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:

IMAP-al:

[link]

Én két gmail és egy upcmail fiókomat, meg az ezekbe irányitott leveleket kezelem egyetlen /2010-es/ outlook ablakban. De lehet 2003 és 2007-es outlookban is.

2010. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok ujra.

Ugy tudom, hogy más internetes fiókok is kezelhetők outlookban, nézz utána a Google-en. Pl: keresőbe beirod "freemail IMAP" és ilyenek jönnek elő:

[link]

2010. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van egy T-online és Freemail fiókom, és a régi Outlook Expressben volt két identitás, tehát teljesen elkülönülten tudtam kezelni őket. Most is valami ilyesmi kellene.
2010. dec. 18. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Az IMAP protokollal is elkülönülten kezelheted a fiókok leveleit.

Ezzel ugyan nem kerülnek egy helyre a levelek, maradnak a fiókokban, de mégis egy helyen, egy ablakban láthatóvá és elkülönülten kezelhetővé válnak.

Vagy nem ezt akartad? Vagy igen, csak másképpen?

2010. dec. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen le akarom őket tölteni a gépemre, csak már nagyon unom az Outlook Expresst, sima Outlookra szeretnék váltani. A fentiek alapján úgy értelmezem, hogy az IMAP nem tölti le...?
2010. dec. 19. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem érted az IMAP lényegét, még tanulmányozzad.

Az IMAP egy interaktiv, kétirányu kommunikációt biztositó, levélhozzáférési-kezelhetőségi protokoll. Nem program. Csak levelezés beállitási lehetőség. Nagy előnye, hogy segitségével akkor is hozzáférsz gmail /vagy más internetes fiókod/ leveleihez, ha nincs internetkapcsolatod. De levelet küldeni/fogadni/ azért csak netkapcsolattal lehet.


[link]


[link]

Ha elméletben tetszik ez a megoldás, akkor a gyakorlatban ezekkel a levelezőkliensekkel tudod megvalósitani:

 Outlook Express (Windows)

 Outlook 2003 (Windows)

 Outlook 2007 (Windows)

. Outlook 2010 (Windows)

 Apple Mail 2

 Apple Mail 3 (Leopard)

 Windows Mail

 Thunderbird 2

 Other*

Hogyan? Ime az outlookokhoz az a segitség, amit találtam a neten, de a többihez is van segitség:

Outlook Expresshez, magyar: [link]

Outlook 2003-hoz, magyar: [link]

Outlook 2007-hez, magyar: [link]

2010. dec. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, az előző vagyok. Az outlook 2010-nél a beállitások megegyeznek a 2007-el.
2010. dec. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor talán mégis egyről beszélünk. Megpróbálom.
2010. dec. 20. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!