Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj a San Andreas...

Mi lehet a baj a San Andreas Multiplayerrel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kéne egy kis segítség a San Andreas Multiplayerrel kapcsolatban...

Először is. Megvan a game nemrég húztam le torrenttel. Nekem nem jó a single player nem igazán csípem, így arra gondoltam felteszem a San Andreas Multiplayert. Nos a telepítéssel minden rendben ment, a játék is tökéletesen működik, de van egy kis gond. Amikor tudjátok belépek a multiplayeres szerókhoz, ugyebár keres szervereket, akkor mire találok egy szerót és lépnék be, elég furcsa dolog történik. Először is fehér a képernyő, majd fekete, és bejön a játék intro meg minden, és ott van hogy single player, new game meg stb., és amikor arra megyek hogy new game egyszerűen hibával kidob a játék. Majd úgy döntöttem, biztos a letöltéssel van a hiba, no hát megpróbáltam újra letölteni más fájlt más helyről, ugyanúgy felrakom királyul, megint ugyanez a hiba. Már nagyon idegesít. Még nem próbáltam másféle multiplayert a san andreasra de ha van valami ötletetek, akkor dobjatok meg egy linkkel, vagy valami hasonló dologgal.

Előre is köszönöm, és kérlek SEÍÍÍÍÍÍÍTSETEK!!!!!!!!


2010. dec. 19. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen erős a videokártyád és milyen gyors az interneted?
2010. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
512-es a videokártyám (ATI), a netem meg 5 megás.
2010. dec. 19. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Google.hu

Aztán gta San Andreas multiplayer letöltés és be jön a San Andreas oldala és ott van sok link és a 0.3e

Verzió a jó azt szedd le. Jössz velem játszanis?

2016. jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!