Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt, míért ne mférek...

Mi történt, míért ne mférek hozzá a fájlokhoz?

Figyelt kérdés

Torrentre töltöttem felfelé, mikor egyszercsak a gép kékhalált kapott. Újraindítottam rendszert, ezt írta ki a torrent : "Hiba, Invalid download state, try resuming."

Rányomok hogy Indítás, és ellenőrizné, de akkor kiírja hogy CRC-hiba.. szval nemtudja ellenőrizni.

Bemennék mappába amiben a fájl van amit épp töltöttem, de nem tudja megnyitni a windows. o.0

Se Total Commander, másolni sem tudom a mappát. [féjl nem olvasható: a a forrásfájlt vagy -lemezt nem lehet olvasni]


Próbálkozom töredezettségmentesítő progival, nem tudja megcsinálni, kiírja hogy futtassak lemezellenőrzést.

Elindítom, de az is csak annyit ír ki, hogy "a windows nem tudta befejezni a lemezellenőrzést". Ennyi.


Valami megoldás, hogy hozzáférhesssek a fájlokhoz?


2010. dec. 19. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

"chkdsk X: /r /f" paranccsal próbálkozz konzolban (ahol X a meghajtó betűjele), majd újraindítás közben mindent javítani fog.


Ha esetleg FAT32 partíció (azért gondolom, mert olyan könnyen behalt), akkor convert paranccsal konvertáld át NTFS-re, de csak a javítás után.

2010. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! kipróbálom, aztán meglátjuk jó-e:)
2010. dec. 19. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!