Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez mi lehet? Az Xfire-nek...

Ez mi lehet? Az Xfire-nek szüksége van az FFF engedélyezésére, hogy a játékokat futtatni tudja.

Figyelt kérdés
Többször is újratelepítettem az Xfiremat, mégsem jó.Nem találok semmilyen hasonló beállítást, ha ugygondoljátok, vegyetek fel xfirera kovakris néven megtaláltok :D
2010. dec. 19. 15:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Senki sem tudja....???? 3 hónapja erre keresek megoldást semmi! Beperelem az Xfiret! Mi az hogy nem tudok játszani???
2010. dec. 20. 20:48
 2/8 Bambuszkaa válasza:

Szia!


Igazából erre megoldást nem tudok, sajnos angol oldalakon ssemmit nem találtam erről, viszont azt tudod csinálni, hogy az xfire-ben kinézed a szervert, kimásolod annak IP-címét,ezután belépsz a játékba és legtöbb játéknál a "0"-val le tudod hivni a console menüt, ide beírod, hogy "connect IP cím", itt az ip cím helyére természetesen bemásolod azt amit az xfire-ben már kimásoltál. Én így használom. Remélem érthető volt. :)

2011. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt így lehet... De jobb lenne onnét indítani. Mellesleg szerintem Win7 nek van vele valami gondja :(
2011. jan. 24. 15:31
 4/8 anonim válasza:

Ez használ:

[link]

2011. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én azt csináltam, (win7-em van) hogy jobb klikk x-fire ikonjára, ott a compatibly és legalúl van olyan hogy rendszergazdakén futtassa a programot. Arra rámész, utána rendben. Belelépsz az x-fire-be mielőtt még belelépnél kiad valami "xfire Update"-t arra Igent kell nyomni és utána nem írja ki.
2011. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 HoPpY válasza:

A kérdésedre a válasz az, hogy a win7-nek van egy olyan butasága, hogyha a program "változtatásokat" akar végrehajtani a gépeden akkor ahhoz rendszergazdai engedély kell. Ezt úgy tudod kikapcsolni, hogy a start menü keresőjébe beírod, hogy felhasználói fiókok felügyelete->katt amit talált aztán ott húzd le, hogy soha! Persze a kockázatot vállalnod kell, de így új programok telepítésénél se kell engedélyezni hanem automatikusan menni fog! ;) Remélem segítettem!


Üdv HoPpY

2011. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PowerASD válasza:
65%
Nagyon egyszerű!!!:) Kerestem 10 percet.. láttam aki 3 hónapja keresi másik forumon..-.-" Figyeljetek elmondom.. Magyar Xfire.._> beállitások -> Játékok.. akk keresi a játékokat.. akkor ott kijön hogy cod2 mp.. arra rákattint.. jobboldalt lent ott lesz hogy haladó és vmi olyan, hogy egyedi parancs: oda beírod, hogy FFF és jó.. ^^
2012. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

hát nemtom az előbbielk sztem túldrmatizáltan sokak soltak:Dxd sztem ezalegegyszerűbb

Xfire-Tulajdonsságok-Kompatibilitás(fül) ésott kipipálod a program futtatása rendszergazdaként-tet alkalmaz, ok aztán elindítoda z xfiret engedélyezed az update-t és kész .. ezylegegyszerűűűbb.D:

2012. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!