Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HELLÓ az van hogy az eggyik...

HELLÓ az van hogy az eggyik játékomnál ha játszani akarok vele akkor előbb regisztrálni kell és utánna belépni. És az van hogy a regisztrációnál vannak felhasználónév, E-mail stb. És van egy olyan hogy:Meghívás Kód és ezt nem tudom hogy mi?

Figyelt kérdés
Mert Mindeggyiket ki tudom tölteni csak ezt az eggyet nem és így nem megyek semmire vele.
2010. dec. 20. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Az tud játszani, akit meghív egy már regisztrált játékos. Ő kap egy invite-kódot, amit neked elküld, te azt megadod a "meghívás kód" mezőben, és akkor sikeres a regisztrálás.

Online játékoknál szokott ilyen lenni, de általában ez csak egy lehetőség, és az oldalt elérve van sima regisztráció is. Mivel nem mondtál nevet, nem lehet pontos választ adni.

2010. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen nevet nem mondtam?
2010. dec. 20. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:

"eggyik játékomnál" ezt kicsit konkretizálhatnád, és mondjuk be van építve ide a válaszmezőbe egy automatikus helyesírás ellenőrző, azt is figyelembe vehetnéd...


( ami pirossal van aláhúzva, az bizony-bizony az esetek 95%-ában helyesírási hiba! )

2011. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!