Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FIFA09 leáll játék közben,...

FIFA09 leáll játék közben, van ötlete valakinek, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Kb. 20 perc játék után lefagy. Egyszer kiírt olyasmit, hogy a fifa.exe nem tudja a memóriaterületen végrehajtani a read parancsot. (Azóta nem írta ki ezt az üzenetet, ezért nem tudom pontosan idézni).

Egyéb körülmény: Mielőtt ez a hibajelenség fellépett volna, előtte már kezdett csíkozódni a képernyő, de annyira nem volt gond. Időközben a táp elszállt, a számítógépes ember pedig a táppal együtt kicserélte a videokártyát is (egy használtra.)


2010. dec. 20. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig futott a játék,akkor lehet hogy gyengébb videókártyát kaptál.Ha a játék nem eredeti,akkor crack probléma is okozhatja.Próbáld letölteni és feltelepíteni újra.
2010. dec. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A játék eredeti, vissza is lett töltve már, de mindig lefagy. Hát akkor "boldog" vagyok az új-használt videokártyával...

Köszi a hozzászólást!

2010. dec. 23. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen,de ha tényleg az a baj,hogy gyengébb kártyát kaptál a gépedbe,és mondjuk garanciás volt,akkor én nem hagynám annyiba.
2010. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: a videokártya egy Geforce 6600 LE. Ennek bírnia kéne a játékot?? Köszi! És boldog karácsonyt! :)
2010. dec. 24. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tartozik a legjobbak közé,de el kéne neki futni,mivel a Fifa is régebbi.De egy használt belőle sajna már labilis lehet,és sokszor kezdődik igy egy kártya végítélete.
2010. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!