Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad minden játék a...

Miért akad minden játék a gépemen?

Figyelt kérdés

Hali!Sajnos minden játék akad a gépemen..Olyan is aminek 2x vagy 3x megfelel a gépigénye...Értem itt a IL2 Stumorvikot,Flat out,San Andreas stb

Gépem:2,4 ghz (1 mag ) Intel Celeron

1 gb ram

Geforce 6200 256 mb

Szóval bőven vinnie kéne...MSN-ből mindig kilépek,Game Boostert be szoktam kapcsolni( bár lehet rossz verzió), Ccleanerezem a gépet és törezedetség mentesítem is...De mégis akad..Kérlek titeket segitsetek mert nagyon szeretnék játszani! Köszönöm előre a váloszakat


2010. dec. 21. 19:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem rég volt újra rakva a gép...Azelőtt is akadt de nem ennyire..Ja és XP-m van
2010. dec. 21. 19:18
 2/7 anonim ***** válasza:

2,4 ghz (1 mag ) Intel Celeron - Egy kutyaf*sz

1 gb ram - Mégnagyobb kutyaf*sz


Ramot rakj bele még de septibe, mert az XP alapból feleszik 512-t, ha meg még elindítod a játékot közel nem elég neki a maradék 512...

2010. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Geforce 6200 256 mb "

Ez mondjuk Wordre megfelel, mert ad képet... Játékra kevesebb mint 0.

"Gépem:2,4 ghz (1 mag ) Intel Celeron"

Ez meg összhangban áll az előzővel, bár egy 2010-es Wordöt már nem bíznék rájuk.

2010. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és kb mennyi ramot vegyek bele?Még 1-et vagy 2-őt?
2010. dec. 21. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, elsőnek, aki leszólja a gépet: mondjuk nincs mindenkinek pénze extra gépre, de a kérdező azért nem crysis szintű játékot sorolt :)


Az én laptopom: 2ghz Intel Celeron, 2 gb ram, Intel Expressz 4-es integrált videokártya 256mb


Ezen a konfigon elfut (ha kicsit akadva is, olyan 10 fps körül) a Left 4 dead 1-2, SWAT 4 full grafon, GTA SA közepes grafon (akadás nélkül), Star Wars Republic commando közepesen, Sims 3 közepes grafikán akadás nélkül, sőt minimumon a Black and White 2 is élvezhető szinten megy.


Kérdező! Valószinűleg még 1 gb ram sokat javítana a teljesítményen, illetve a Geforce 6000-res sorozat nem nevezhető minőséginek sajnos. Ha esetleg tudod, azt is megérné cserélni. De leginkább a RAM ami sokat segítene :)

2010. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mondom, mint az előzők, fejleszd a gépedet, mert ne is reménykedj hogy a San Andreas ezen menne normálisan. Sok sikert! :D
2010. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm az utolsó 2-nek:) Holnap megyek és meg is veszem:) Köszönöm mégegyszer
2010. dec. 21. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!