Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ave! Van nekem egy olyanom,...

Ave! Van nekem egy olyanom, hogy Farmer simulator 2011 és kér egy olyan drivert, hogy shader model 2. 0. Nem igazán tudok beruházni egy új videókártyára. Valahogy ki lehet játszani/ hackelni, hogy ne legyen szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld a videokártya legújabb driver-ét feltenni.
2010. dec. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a videokártyád támogatja az SM2.0-át (Radeon 9600 és jobbak ill. geforce FX széria és jobbak), akkor csak rakd fel hozzá a legfrissebb drivert, és működnie kell.


Ha a kártyád nem támogatja az SM2.0-át, akkor megpróbálhatod szoftveresen emulálni a 3D-Analyze nevű kis programmal.


Itt találsz egy leírást arról, hogy hogyan futtatják nem támogatott kártyákon a Guitar Hero 3 nevű játékot a fent említett program segítségével. Próbálkozz hasonló módon. Letöltési linket szintén találsz az oldalon.


[link]

2010. dec. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Bár bevallom kicsit kínai nekem ez a számítógépes nyelv de megpróbálom:D
2010. dec. 24. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!