Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Prince of...

Letöltöttem a Prince of Persia the forgotten sands nevű játékot felis telepítettem. Egy produckt keyt kell megadni amit sehol nemtalálok. Mit tudnék ezzel kezdeni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Crack is megvolt. És mikor elindítanám a játékot kiad egy Ubisoft Game Launcher cuccot amire regisztrálok belépek és valami produckt keyt kell megadni. Ezzel mit tudok kezdeni vagy hol találok ilyen keyt?
2010. dec. 24. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Bent van az EREDETI játék CD tokjában. Jaaa hogy te warezolsz? --> www.google.hu
2010. dec. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
oda nem kell beírni semmit annak ki se szabadna jönnie ha jól crackelted, vagy nem másoltad be az összes crack mappában lévő fájlt vagy vmit elcsesztél.
2010. dec. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor lehet azlesz hogy nemjól crackeltem.
2010. dec. 24. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!