Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagy szükségem van rátok!...

Nagy szükségem van rátok! Magyarázzátok el részletesen (? )

Figyelt kérdés

A Firefoxban az előzmények egyszerűen a "Előzmények" fejléc részben a "Megjelenítés oldalsávon" részben található, de Internet Explorerben hol? Hol tudom ugyanolyan részletesen megnézni napra pontosan, mint Firefoxban?

Kérlek magyarázzátok el! Sürgős lenne, míg párom alszik (most így evés után)!

NEM ÉRDEKEL A DUMA ARRÓL, HOGY "MIÉRT TURKÁLSZ, SEMMI KÖZÖM HOZZÁ!" MOST NAGYON IS VAN! SZERETNÉM VALÓRA VÁLTANI EGY-EGY FANTÁZIÁLÁSÁT HOLNAP, MERT KARÁCSONY IS LESZ, MEG A SZÜLINAPJA IS! Elmondani meg nem meri, pedig tudom, hogy van valami, amit nagyon szeretne csinálni, mert célozgatni szokott, csak nyíltan nem meri elmondani! Biztos nézett valami olyasmit neten!


2010. dec. 24. 18:18
1 2
 1/13 csakegynév válasza:
Ctrl + H
2010. dec. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Öhhöm, a Ctrl + H bejött. De akkor ezekszerint azt nem mutatja olyan részletesen, mint a Firefox, hogy pl. mit keresett pontosan a Googléban, igaz?
2010. dec. 24. 18:24
 3/13 anonim válasza:
A 8-as Explorerben elvileg van egy Favorites gomb a címsorban, és azon belülre került a History fül.
2010. dec. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

bár nem használok soha IE-t, azért pár sec alatt meglett ám :)

Szal: Internetbeállítások. Ez a vezőrlőpultból elérhető, vagy Vista/7-nél beíros a startba a keresőbe. Egy kis ablak jön ki, ez csak az IE-re vonatkozik, a többi böngészőre nem.

'Általános' fülre rá, ott a böngészési előzmények fejléc(középen), és alatta a beállítások, katt rá. Előugrik egy ablak, itt pedig jobbközépen a fájlok megtekintése.

2010. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Pontosan milyen részletességre gondolsz. Ha a múlt hónapban volt látogatva legutóbb az adott webhely, akkor a Firefox is csak azt mutatja, hogy "november".
2010. dec. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Mellesleg, ha a gép nem a te tulajdonod, akkor bizony már a nézegetés is törvénytelen lehet. Ezzel azért legyél tisztában legalább.
2010. dec. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A férjem, és a közös gépünkről van szó.

Én firefoxozok, ő explorerezik.

2010. dec. 24. 18:30
 8/13 A kérdező kommentje:
Olyat lehet egyébként, hogy amit ő néz az exploreren, azt mostantól áttegye a firefox előzményeibe, szóval valamilyen beállítás áttegye? Tudom, nő vagyok... hülye vagyok a géphez.... de legalább jól főzök... :D
2010. dec. 24. 18:35
 9/13 anonim válasza:
Milyen verziójú a Firefoxod?
2010. dec. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Bár szerintem működik így is:


Fájl menü ---> Importálás, és kiválasztod az IE-t. Az IE-ből lépj ki, amíg ezt végrehajtod.

2010. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!