Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Mac OS X-et...

Hogyan lehet Mac OS X-et telepíteni PC-re?

Figyelt kérdés

.

Azt tudom, hogy lehet. Az OSX86 Project jóvoltából.

Meg le is töltöttem ez iATKOS-féle PC-re tört Mac OS X 10.5.5-ot. De továbbiakban nem nagyon tudom, hogy mit kell csinálni.


Hogy kell elindulni?

Mi a menete?

Hogyan készítem el ilyenre a PC-m?


Ha esetleg kellene: *****


(Nekem van egy 2.4GHz-es alu MacBook-om Leoparddal rajta... Én imádom. Viszont anyámnak akarok venni egy gépet, de utálom a Windows-t, és a Linux-ot sem szeretem, meg anyámnak nem is lenne megfelelő... A Mac OS X jó lenne, de nem szeretnék venni most egy iMac-et neki, talán egyszer... Ezért szeretném egy PC-re feltenni a Mac OS X-et valahogy... DE HOGY? :O)

.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jan. 24. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

És most komolyan: 2 naponta felteszed ezt a kérdést?

Fogd a google-t, és használjad!

2009. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Most komolyan... Van pofád úgy írni, hogy azt sem tudod mi a válasz...??? Hagyjuk már az ilyen senki vagyok, mondok semmit, komolytalan kommentelést...


Ha úgy gondolod, hogy van érdemleges ötleted, válaszod a kérdésre, kérlek akkor válaszolj... Ilyenre nincs szükségem... Nem ezért fordulok én hozzátok... Hanem a kedves segítségetekért...


Köszönöm!

2009. jan. 24. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha a gúglit akarnám, akkor nem ezt a címet ütném be... /én sem/.

Elárulom az előző válaszolónak, hogy azért szeretem ezt az oldalt, mert sokkal személyesebb, és értékesebbnek is tűnik a válasz, ha olyan személy írja, aki már tapasztalta, megoldotta a hasonló problémát.

A kérdésfeltevőnek üzenem, hogy a linket köszönöm, kipróbálom. Talán sikerül.

2009. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..


Mert olyan rég volt, és még csak át sem fogalmaztad. De tudod mit? Végrehajtottam neked azt az igazán megerőltető keresést, hogy google-be beírtam, hogy "osx on pc". És ez csak az első 2 találat:

[link]

[link]

2009. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jééé, mintha ezeket én is megcsináltam... csak én a ti tapasztalataitokra is kíváncsi vagyok... nem arra, hogy mi van hol írva..


Ezeket én is megtaláltam, meg még százat... de mind1...

2009. jan. 25. 16:36
 6/8 anonim válasza:

Én úgy gondolom hogy hiába rakod át pc re a mac osx et akkor sem fog jól müködni mivel nem olyan a hardver felépítése...


Régi ibook ra probáltam felrakni újabb mac osx eket és hiába csináltam akármit a hardverrel forrasztottam át alkatrészeket, huztam fel frekvenciákat frissítettem firmware-t tartósan nem működik jól...

Megy 1 hétig aztán fagy meg elvesznek adatok aztán szétesik az egész rendszer meg belassul a francba..


A machintos azért machintos mert ott a hardverhez fejlesztik a szoftvert...

Ha új hardvert csinálnak akkor teljesen új szoftvert írnak hozzá nem úgy mint a windowsnál hogy csak toldozgatják mindenféle csomagokkal meg ezt kivesznek belöle aztán beraknak vmi mást..

2009. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia kedves kérdező!

Látom sok embernek akkora pofája van a zsidó Google bandával...

Szóval...

Feltettem neked netre egy doksit, amit telenyomtam leírással.

Link: *****

Remélem sokat fogok vele segíteni, hogy anyukád is használja a Macintosh-t.

UI: Privát üzibe is elküldtem a linket!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jah és üdvözletem neked, Maces társamnak :))))
2010. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!