Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képekből szeretnék csinálni...

Képekből szeretnék csinálni videot, zene alatt. Movie Maker nem jó, mert nem tudok azzal. Valami jobb van? és olyan ami ingyen letölthetős?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már a Movie Makerhez is hülye vagy, akkor ne nagyon próbálkozz... ez amolyan "ha nem tudod mit kezdj a farkaddal, akkor inkább legózz tovább" eljárás.
2010. dec. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a Movie Maker tényleg az egyik legegyszerűbb. ez kb. az alap. nem nehéz, egyszerűen bemásolod a képeket amiket szeretnél, illetve a zeneszámot. azután az alsó 2 sáv közül a felsőbe berakosgatod a képeket, az alsóba pedig a zeneszámot... nagyjából ennyi.

egyébként Sony Vegas, Pinnacle VideoSpin, stbstb.

2010. dec. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kezdőnek tényleg nincs egyszerűbb a Movie-nél.

Így tudod elkezdeni:

[link]

ha elakadnál írjál vissza

2010. dec. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Movie Maker egy nagy rakás fos szar olyan ratyi hogy kikészülök tőle!

Én is kezdő vagyok én Ezt próbáld ki egyszerűen tökély ez a progi ;)


Pinnacle VideoSpin 2.0 (magyar)

[link]

2010. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A VideoSpin v2.0 mérete 166 MB ,regisztrálni kell hozzá és 15 napig érvényes csak.
2010. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!