Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baj a Windows XP telepíté...

Mi a baj a Windows XP telepítésénél?

Figyelt kérdés
Leszedtem a Windows Xp Professional SP3-at és csak simán felírtam az ISO fájlt egy CD-re. Múltkor megpróbáltam feltenni egy rendszerre de nem engedte. Beállítottam hogy a CD meghajtóról induljon de nem találta. A CD nem karcolt és nem is sérült. Majd betettem a Windows 7-et (amit nem én írtam) és az meg ment egy szempillantás alatt. Esetleg valahogy máshogy kell felírni az ISO-t? Vagy kell valami más is mellé? Mi volt a gond?
2010. dec. 26. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

:D

azon elgondolkodtál már h az ISO nem 1 alap file formátum?:D

és talán a comodor64 ed nem ismeri fel??

lehet kéne hozzá 1 daemon tools de ha ujra rakod nem lesz fent szal ird ki kicsomagolva:D:D

Power iso val kitod szedni ami az ISO ba van és kiirod rendesen!!!

Aki a vonal alá ir az homár!!!

____________________________________________________

2010. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ahha. Szóval csomagoljam ki az ISO-t és azt írjam fel. Az ISO tartalmát. Köszi a választ.
2010. dec. 26. 14:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Nehogy kicsomagold mondjuk WinRAR-al, úgy írd ki, hogy képfájl kiírása opció, ha ilyen nincs az író programodban mountold be Daemon Tools-ba, és lemez másoláskor azt add meg forrásnak.
2010. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1. jó nagy gyökér lehetsz.
2010. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na b@szki most aztán frankón megzavartatok. Kicsomagoltam WinRAR-ral és kaptam néhány mappát meg setupot meg még néhány fájlt. Akkor nem ezeket kell megírni adat cdként? A Neroban van olyan hogy rendszerindító cd készítése meg olyan hogy UDF/ISO CD készítése. Akkor az UDF/ISO-t kell választani ugye?
2010. dec. 26. 16:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy vannak ezek a funkciók abban a Nero-ban, amit te használsz, valószínűleg a rendszerindító CD jó lenne, de a legbiztosabb, ha beteszed Daemon Tools-ba, és DVD másolásnál azt adod meg forrásnak, annak biztosan működnie kell bármilyen írón.
2010. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor léci valaki érthetően, lépésről lépésre írja le hogy mit csináljak hogy meglegyen a működő Windows XP telepítő CD.
2010. dec. 26. 17:33
 8/13 anonim ***** válasza:
2010. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A Nero Burning ROM > CD-kép felírás lehetőséggel írtam fel a rendszer ISO fájllát egy CD-re. Akkor most kaptam egy működő Windows XP telepítő CD-t? Ha később beteszem egy gépbe fel tudom telepíteni az XP-t?
2010. dec. 27. 01:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, működni fog.
2010. dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!