Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Yahoo messenger pobléma?

Yahoo messenger pobléma?

Figyelt kérdés
A yahoo messen amikor írok látszik a szöveg de mihelyt leütöm az elküldést már fent az ablakban nem látszik és az sem amit nekem vissza írnak. Kipróbáltam az akinek írok az látja mert megnéztem másaik gépen tehát csak nálam lehet valami gubanc. Le szedtem és ujra raktam de semmi változás. Mi lehet a gond?
2010. dec. 26. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Mejik verziód van?
2010. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Probáltam a 9 és a 10-et is
2010. dec. 30. 08:13
 3/9 A kérdező kommentje:

A problémát sikeresen megoldtam hála Istennek. Itt megosztom hátha valakinek szüksége van rá, és mindig lehet tanulni. Tehát a megoldás (XP-n)


Katt a Start menü Futtatás parancsra. A Megnyitás mezobe írd be: regedit, majd nyomj Entert

Keresse meg a következo kulcsot:HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Internet Settings \ Zones

Ott csak 5 tétel van, a 0-4 . Ha látsz egy másikat különösen akkor, ha az egy négyszögu elemel van megjelölve, azt törölni kell.

Ha sikerült törölni ezt az extra tételt, ez kijavítani a hibát, és akkor képes lesz arra, hogy a chat-üzenetek újra megjelenjenek a Yahoo Messengeren.



HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Internet Settings \ Zones

és ott tényleg volt egy mappa pluszba aminek a neve egy négyzetecske volt a zérós elott. És azt töröltem.

és utánna visszaraktam a yahoo messengert , és láss csodát müködik rendesen.

2010. dec. 30. 20:32
 4/9 anonim válasza:
Kösz az infot nekem is ez volt a baj, de hála neked megoldtam !
2011. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem győzök hálálkodni neked! :) Köszi. De mi ez a szar? Mért lesz egyaltalán ilyen hulyeség?
2011. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ugyanezt a problémát Windows 7-en hogy lehetne megoldani?
2011. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Win 7em van. Nekem bejött, elvégre a mess-től függ asszem.
2011. márc. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
en nem talaltam plusz mappat
2011. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

mekem is ez a baj de nincsen plusz mapa csak az az 0 1 2 3 4

valami mas megoldas?

2011. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!