Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen konverterrel tudok ....

Milyen konverterrel tudok . Rar fáljt átkonvertálni . Avi-be?

Figyelt kérdés
A tottent letöltéselnél vannak olyano hogy r0,r0,r2,r3 és ha lehetne akor az ilyeneket is szeretném konvertálni,és égy "nehezítő" kürölménMac OS X-em van.
2010. dec. 26. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki kell csomagolni, nem konvertálni. :D
2010. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

winrar kell neked, innen elvileg le tudod szedni Mac-re

[link]

2010. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2010. dec. 26. 17:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Kicsit hülye vagyok hogy kell használni ezt a winrar-t??letöltöttem addig megy és utána??
2010. dec. 26. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem veszitek eszre hogy csak szorakozik veletek? Ennyire hulye nincsen senki ,aki betudott lepni erre az oldalra es kerdezni is sikerult...
2010. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha ilyen fsza vagy akor mond meg hogy kell
2010. dec. 26. 19:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudod hogy ez az oldal miért jó mert itt a hülyéknek segítenek és nem cseszik őket........
2010. dec. 26. 19:43
 8/8 anonim válasza:
MAC-on nem tudom,de windwsban raklikkelsz a jobb gombbal az elso RAR fajlra es felugrik egy lista en azt szoktam kivalasztani /kicsomagolas ide/ es automatikusan kicsomagolja es osszefuzi oket ha a gepen fent van a winrar,probald meg igy hatha mukodik MAC-on is
2010. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!