Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek az automatik...

Mi a véleményetek az automatikusan letöltött programokról?

Figyelt kérdés
a Saját gépem - Automatikus frissítések fülében, az ajánlott beállítás van bejelölve egy adott időpontra, és az ilyen kártevő eltávolító eszközöket, meg Windows ilyen meg olyan frissítéseket,-biztonsági frissítéseket, stb...-iket letölti a gépem, amit az egyéni telepítésben megtudok nézni, ha a tálcán a felkiátójelre kattintok, és ezekről a programokról kérnék véleményt tapasztalt felhasználóktól, hogy érdemes-e ezeket telepíteni, és miért.
2010. dec. 26. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes telepíteni őket, mert a frissítések az ismert biztonsági réseket befoltozzák. A kártevőeltávolítókról nemnagyon tudok mit mondani, de szerintem nem hátrány, ha fennt vannak. :D
2010. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdemes szerintem is és nem csinálnak bajt. Elvileg még a gép is jobb lesz tőlük ,de ezt még nem éreztem igazából sose.
2010. dec. 27. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!