Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék egy képet úgy...

Szeretnék egy képet úgy megcsinálni, hogy csupa fehé legyen a háttér, mintha fotózáson készültek volna. Melyik program alkalmas arra, hogy ezeket könnyen meg lehessen csinálni? Hogyan?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 21:56
 1/5 vagyokakilehetek ***** válasza:

GIMP

PhotoFiltre

PhotoShop

Paint.net


google keress rá. vannak tutorialok/oktató videók youtube-n.

2010. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos egyik sem.Egy-két kattintással ez nem megy.

Lánykák szokták ezt kérdezni,hogy tudok hátteret eltüntetni kicserélni és amikor kapják a tanácsot,hogy lasszóval jelöld ki,meg adj hozzá új réteget,stb, stb,akkor általában elkedvetlenednek ettől a dologtól.

2010. dec. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha érdekel leszedem a hátteret.Dobd át a képet.Meg egy mailt, amire kell az én mailem, ahova ugye kapok a képet.1 óra alatt megvan ha nagyon kacifántos.
2011. jan. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, de én szeretném csinálni :D ilyen lasszó meg ilyenek azok megvannak, de úgysem lesz profi, pedig elég sokat szerkesztek képeket :D
2011. jan. 21. 20:29
 5/5 anonim válasza:

ha ráér egészen ma estig(remélem)akkor dobok egy linket a youtube-on van egy tutorial videó.Magyra csávó csinálta asszem.Bár már rég láttam.Majd abból megcsinálod.A lasszóval nem lehet normálisan megcsinálni.


Egyszerűbb stúdióban vagy tényleg fehér háttér előtt megcsinálni.Ha nem nagy amit fotózni akarsz egy vetítővászon tökéletesen megfelel.Én 40 eu ért vettem egy secondhand-ben.Azt könnyen ki lehte fehéríteni teljesen.


De megy a link is

2011. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!