Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Távvezérléssel kapcsolatos...

Távvezérléssel kapcsolatos progit vki? tudna segiteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok tudna nekem valaki otletet adni mien program alkalmas ra?Távvezérlést szeretnék csinalni a masik geppel de ugy h az nem latja.Ra csatlakozom a gepre de ne zavarjam meg az iletot ha pl jatszik vagy akarmi.PL nev jelszo keres es utana csatlakozom de o nem latja.Probaltam mar par progit de midnegyikel latni pl windows atvoliasztalja, Teamviewer, stb.Ja es nem egy lakasba van a 2gep ugyhogy az se lenne rossz ha amutomatikusan elindulna rendszer inditaskor.

Elore is thx a valaszokat


2010. dec. 26. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó duma, hogy ne zavard játék közben!

Te kis sunyi spion! Más gépén a tudta nélkül turkálnál mi?

2010. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jelszo ipcim felhasznalonev stb barmi kellhet midnent tudok ugyanis az ocsemrol van szo...:S

En adtam kolcson a gepem de nekem azon neha meloznom kell es nem tudom masik gepre attenni a szoftvert amit a cegtol kaptam mert regisztralta magat a gepen.Es mikor jatszik vagy filmetnez vagy tudomis en akkor nem akarom zavarni (foleg jatek kozbe)de ha csak netezik akkor dolgoznek vele.

2010. dec. 26. 22:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Amugy igazad van vegulis kb olyan mintha meg akarnam kukkolni, mert ha beneztem utana mar racsatlakozhatnek akar Teamviewerrel is.De amugy tenyleg nem akarom megzavarni a jatekaba fokent.Lineage vagy mivel jatszik ha szeretned tudni....
2010. dec. 26. 22:30
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja amugy a windows tavoli asztala jott be eddig a legjobban csak kicsit szagatott.es kijelentkezik olyankor :Smunkahoz turheto de nem tudom megnezni h jatszik e.

Senki nem tud segiteni?Eleg lenne legalabb egy olyanis amivel ra tudok nezni a gepre.Eddig hivogatassal oldottam meg de kezdem unni az orokos telefonalgatast.

2010. dec. 26. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!