Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek? Számitógép gond.

Mit tegyek? Számitógép gond.

Figyelt kérdés
(Driver frissítést töltöttem le... videókártyát meg hangkártyát )lényegében annyi a problémám h újraindítottam a gépet mert kérte ugyebár bejelentkezek megy minden 1-2 percig aztán újraindul a gép mi ilyenkor a teendő?:S pls segítsetek!! (am barátom gépéről írtam ide)
2010. dec. 27. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
processzor hűtését ellenőrizd, hogy nincs-e beporosodva, mert akkor lehet, hogy a proci túlmelegszik
2010. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen a driver frissítés után valószinű, hogy a processzor melegszik túl.... :D


Csökkentett mód működik? Ha igen akkor ott újratelepited a drivert... mindkettőt. És kész is.

Ha még mindig nem megy akkor visszateheted a régi verziót... Jobb a régi, de működő, mint az újabb, ami nem megy :D

2010. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
remélem csak ennyi a gond:S majd otthon megnézem...am bocs picit buta vok az ilyenhez csökkentett módot hogyan kéne futtatni?eddig csak akkor láttam csökkentett módot mikor 2x behalt a gép és választás voltXD mind1 köszönöm a kommenteket:D jah és ha valakinek van még ötlete akkor leírhatja:D ^^
2010. dec. 27. 12:39
 4/10 A kérdező kommentje:
nah leportalanítottam de még mindig nem jó ha bejelentkezek ugyan az van bezzeg ha nem akk megy nyugisan amég akarom-.- monnyuk eddig is ez volt (ugy értem nem lett jobb a gép még mindig újraindul...)
2010. dec. 27. 14:12
 5/10 A kérdező kommentje:
nah mégvalami megnéztem csökkentett módba amikor berakom a vga m telepítő lemezét akkor azt irja a rendszer nem találja a megadott fájl t :S rendszervisszaállítással is próbálkoztam de nem javult semmit... valami ötlet?:S
2010. dec. 27. 15:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy másik gépen leszeded az internetről a drivert, majd fel egy pendrivera. A rossz gépeden először uninstalálod a drivert (Start-Control Panel-AddRemove Programs). Ez után újrainditod. Ekkor elméletileg működnie kell rendesen is (nem csökkentett módban), ekkor telepited az egyik drivert (csak az egyiket), utána újrainditod, megnézed, hogy a probléma megvan-e még. Ha nincs, akkor ez a drivered jó, és akkor a másikkal lesz a gond, megpróbálod azt is. Majd amelyiknél jelentkezik a hiba, abból keresel régebbi verziójú drivert, majd ugyanúgy letöltöd, rárakod a pendrivera, és telepited. (Persze a régit csak uninstalálod előtte...)

Ez kb olyan, hogy vagy fog menni, vagy nem, de általában a 2. vagy 3. drivernél már menni szokott...

2010. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
okés meegpróbálom remélem jó lesz:)
2010. dec. 27. 16:57
 8/10 A kérdező kommentje:
az nvidiás vacakból van három dolog melyiket kéne uninstallálni...? mind1 nem kockáztatok hülye vagyok ehhez max megvárom amég ismerősünk megcsinálja igaz lehet h 1 hónap de nem akarom ennél jobban elcseszni a gépet...
2010. dec. 27. 17:21
 9/10 A kérdező kommentje:
nah megoldottam a problémát már nem indul ujra a gép már csak azzal a lenne a gond h nem tud videót lejátszani a gép miért van ez? neten is megpróbáltam azt irtam a ... jelenesetben adobe összomlott mti csináljak? ill rakjak rá egy ujabb verziót vga frissítés ből mert most az eredeti van fent ami lemezen van miért nem működik? pls segítsetek
2010. dec. 28. 10:25
 10/10 A kérdező kommentje:
nah emgoldottam mindent^^ köszönöm az eddigi kommenteket
2010. dec. 28. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!