Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nekem egy olyan program...

Nekem egy olyan program kellene, amivel tudok pl. youtube-ról letölteni videot. Melyik a legcélszerűbb?

Figyelt kérdés
Már letöltöttem a real player-t, de csak nem jól, mert nem működik. Küldjetek már légy szíves linket. De egyébként ingyenes legyen már. Előre köszönöm.
2010. dec. 27. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Koyote Free FLV Converter. Van fizetős verziója is, de ingyen is tökéletesen működik. Évek óta hiba nélkül használom. Tudsz keresni benne, vagy tetszőleges linket tubefinder fülön bemásolod, és már tölti is.
2010. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi...megpróbálom...bár egy másik javaslatot tesztelek most...még folyamatban van..ez az Orbit.. Erről van tapasztalatod?
2010. dec. 27. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Bár nem hozzám szólt a kérdés az orbitról van tapasztalatom, elég jól működik és nem csak az flv-t tudod leszedni a youtuberól, hanem a grab++ részét használva a flash játékokat és shockwave tartalmakat is

Én egyébként Firefox Video Download helper kiegészitőjét használom erre a célra

2010. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszi... ha mégsem boldogulnék....írhatok?
2010. dec. 27. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:

ez a letöltõ mûködik :


*****


így tudod használni :

[link]

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kipróbálom ezt is..győzzön a legjobb..minden esetre köszönöm.. :)
2010. dec. 27. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
VideoGet a legeslegjobb! Azt használd. Elég könnyen beszerezhető.
2010. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!