Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Flatout 2: véletlenül 16:9-re...

Flatout 2: véletlenül 16:9-re állítottam az elején. Hogyan tudom átállítani?

Figyelt kérdés
Felraktam a Flatout2-t... A gond az, hogy véletlenül 16:9-re állítottam az elején, a felbukkanó konfig ablakban a képernyőt... És a gond az, hogy nem tudom visszaállítani, mert nem jön be minden indításnál az az ablak... És nem tudom, hogy melyik fájlban tárolja vajon ezeket a beállításokat, már megpróbáltam mindenfelé keresni... A registryben is... Nem találtam semmit erre vonatkozóan... Gugliztam is, szintén eredménytelenül... És az újrainstall se jó, mert bemásolós a játék, nem képfájlból lett telepítve, hanem ISUnp segítségével... Így, 16:9-es felbontásban pedig nem tudok vele játszani... Vkinek van vmi ötlete? Köszönöm előre is...
2009. jan. 25. 17:36
 1/2 anonim válasza:
minden programban kikeresed az empire interactive-t és ott a flatout2 és ott van ojan hogy setup flatout2 és ott tudod beállitani
2011. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A játék mappájában van egy olyan mappa hogy save itt vannak a mentések és két konfig fájl is ezek a következők:

device.cfg

options.cfg

ezeket töröld le

és következő indításnál megint bejön a config ablak.

Szívesen.

2012. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!