Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy-hogy tudok DX10-el...

Hogy-hogy tudok DX10-el játszani XP alatt?

Figyelt kérdés
Nekem most 2 oprendszer van a gépemen, XP és Vista. A Crysis Warhead, és a Crysis 1 a Vista-ra van telepítve. Hát átlépek XP-re, és innen indítom a Vista-ra telepített Crysis-t, akkor elérem a Very High beállításokat, és használja is, mert szemmel láthatóan nagy a változás. Ez hogy lehetséges?
2010. dec. 28. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Xp-n nincs dx10, illetve van egy lelkes emberke által összebarkácsolt, de az nem az igazi.

Egyébként megindokolnád, hogyha tudod dx10-el futtatni simán, akkor mégis mért akarsz olyat csinálni, amit nem lehet? Direkt szivatod magad, vagy mi a logika?

2010. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmi, csak érdekelne hogy ez mégis hogyan lehetséges?

Egyébként hallottam arról a tagról, de ő csak 1 programot írt.

2010. dec. 28. 10:03
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Sehogy. Nincs hivatalos DirectX 10+ támogatás Windows XP alatt. A különféle házibarkács sz@rokkal, meg csak a géped stabilitását veszélyezteted.

Rakj fel inkább egy Windows 7 -et XP mellé. Nekem is így van. Én is inkább XP-t használok, de ha DirectX 10+ játékokkal akarok játszani, egyszerűen Windows 7 -et indítok és kész.

2010. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát a házi barkáccsal én sehogy sem vagyok. Csak kipróbáltam és működött, ami kicsit meglepő volt.xD

Azért kösz.

2010. dec. 28. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!