Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem Win32 alkalmazás? Akkor...

Nem Win32 alkalmazás? Akkor hogyan lehet telepíteni?

Figyelt kérdés
Van egy régi hp500-as laptopom,most lett felújítva.A RAM 518 MB-os lett,WLAN-t meg Routert kaptam hozzá(G-st).Minden tökéletesen működik.Leszedtem a 2009-es msn-t,rátelepítettem és működik.A hozzá való,tehát kompatibilis plusszot 5-6 helyről letöltöttem,a NOD32 viszont letöltés közben vírust észlel mindegyik helyről letöltve,de viszont normálisan leszedi,majd megnyithatom.Előjön egy olyan ablak,hogy "...nem Win32 alkalmazás." és akárhányszor,akárhogyan is próbálkoztam,mindig ezt írta ki.Ismerős javasolta,hogy próbáljam úgy futtatni a fájlt,hogy legyen kikapcsolva a NOD32,de hát így sem működik,továbbra is ugyanaz a hibaüzenet.Nem létszükséges a plussz,de azért jó/jobb,ha van,mert mindenkinek a neve ugye színes,én meg mindenféle számokkal látom,és a nevükre kell húzzam az egeret,ahhoz,hogy tudjam,hogy kik azok.És ez már kezd kicsit az agyamra menni.A másik ok,amiért kellene,az az,hogyha valaki rám ír,akkor azt sem tudom hirtelen,hogy ki az.Pedig jó volt a plussz.
2010. dec. 28. 13:10
 1/3 blex ***** válasza:

én azt gondolnám, hogy ezek hibás fájlok. de ha több helyről is ezt csinálja, akkor nem tudom...

és ha elsősorban a nevek miatt kell, akkor a 2009-es helyett a 2011-es messengert töltsd le. az azt a nevet használja, ami a webes tárhelyen van megadva és ez 90%-ban az igazi nevük.

2010. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nem win32 alkalmazás azt jelenti, hogy 64 bites cucc. Vagyis 32 bites rendszerre azt nem rakod fel :)
2010. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Softonicról letöltöttem,működik:D
2010. dec. 29. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!