Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-em átállította a sima...

Win7-em átállította a sima sárga mappaikonokat. Helyettük ilyen fehér papírlap benne egy kék pici ablak abban kis színes négyzetek vannak. Ez miért történt?

Figyelt kérdés
Én csinálhattam valamit? Hogyan lehet visszaállítani? Ha új mappát hozok létre egyből ezt az ikont dobja be. Segítsetek légyszives!
2010. dec. 28. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg ezt:egy mappára jobb gombbal kattintasz->tulajdonságok->testreszabás->ikoncsere és ott válaszd ki a mappa ikont.
2010. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már próbáltam, de ugyanúgy hagyja. :S :/


Minden egyes mappát ilyen kis ikonra kicserélt. A Minden programban is az összes mappaikon ilyen...

2010. dec. 30. 20:51
 3/3 anonim válasza:
Akkor töltsd le ezt a progit: TuneUp Utilities. Ez sok mindent tud még, de az ikonokat tuti át lehet benne cserélgetni.
2010. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!