Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet az msn-emmel?

Mi lehet az msn-emmel?

Figyelt kérdés

Szóval... Először is az egyik ismerősömmel már csomó ideje nem tudtam beszélni, mert nekem mindig nem elérhetőként van megjelenítve. De először az email-jét láttam, aztán egy csomó ideig a kiírt nevét, most megint az email-jét. Gondoltam már arra, hogy letiltott vagy törölt a listájáról, de eleve nem is mutatta a gép, hogy rajta lennék... amúgy olyanoknaak sem mutatja, hogy fent vagyok a listán, akiknél látom hogy elérhetőek, és beszélek is velük...

Egyébként mac 8-as msn-t használok legtöbbször, de a windows os msn is ugyanezeket az infókat hozza ki, megnéztem :S

Mi lehet a probléma??


2010. dec. 29. 01:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valakinek nem vagy a listáján még beszélhetsz vele. Ekkor történik az, hogy nem neveket látsz, hanem mailcímeket. Ha töröl a listáról de nem tilt le, akkor bármikor kezdeményezheztsz beszélgetést és látod azt is, ha online az állapota.
2010. dec. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!