Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom az Outlook...

Hogyan tudom az Outlook Expresst feltelepíteni a gépemre?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Oprendszer?


amúgy ott a windows live mail vistára és 7-re, amúgy XP-n pedig alapból fent van.


Outlook pedig az office programcsomagokhoz "jár"

2010. dec. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A hogyant gondolom nem kell leirni.

A honnan meg a sok lehetőségből egy:

[link]

2010. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak az xp profba van benne a homeba nincs.


De ha rám hallgatsz,thunderbird-öt használsz.

2010. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fenn van a gépen, de hiába indítom el a telepítő programot (setup50), nem csinál semmit. A második válaszolónak köszi, azt próbálom meg.
2010. dec. 29. 12:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Összehasonlítottam egy másik gépen lévő mappával, és hiányzott a msimn alkalmazás (ez nemtom hogy lehet)... Bemásoltam, most már működik. Azért köszi.
2010. dec. 29. 12:37
 6/10 anonim válasza:
Az Outlook Express a Microsoft Office egy része. Ehhez szükséged lesz egy Microsoft Office programokat tartalmazó telepítő cd-re
2011. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tévedésben vagy.Az outlokk a valóban az office része.Az outlokk express meg az xp prof része.
2011. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Okoskodjunk tovább, kissé szájbarágóan, mert sok emberkénél nem teljesen tiszta a kép:


1./ Az Outlook Express a Microsoft egy ingyenes, önálló levelező programja, terméke. Valamikor az XP Professzionalhoz alapban adták, azaz benne volt. Akinek valamilyen oknál fogva ma nincs a gépén, az ma is gond nélkül és ingyen letöltheti a netről, sokan szeretik, ezért meg is teszik.


2./ Viszont van a Microsoftnak egy fizetős, un. programcsomagja, mely elég drága, teljes nevén Microsoft Office, első verziója a 2003-as volt, melyet továbbfejlesztettek és az ujabb kiadások 2007-ben majd 2010-ben jelentek meg. Jelenleg mindhárom változatát lehet használni. Azért programcsomag, mert több programot tartalmaz, igy pl. Outlook, Word, PowerPoint, Excel, Publisher stb és Eszközök. Nagyon sokan pedig ebben a csomagban található levelezőprogit, azaz az Outlook-ját szeretik használni, mely ugye nem azonos az Outlook Expressel.


3./ A 2-ben ismertetett Office csomagverzóknak pedig már régóta van egy nagy konkurrense, ez az Open Office org, mely totál ingyenes, majdnem azokat tartalmazza és jóformán ugyanazokat tudja. Annak ellenére, hogy nemzetközileg szabványositották/ tavaly Mo. is átvette/ és hogy szabad szoftver is, sokan és sok cég, hivatal stb. mégis a Microsoft termékeit használja. Ezért javasolják sokan és helyesen, hogy a fizetős helyett az OpenOffice org szabad szoftvert használják, igaz ez sajnos, de valo, hogy nem tartalmazza az outlook levelezőt, de a többit igen. Tehát outlook-ra nem lehet javasolni.


Aki tehát outlook-ra gondol és róla kérdez, nem árt, ha tisztában van a fentiekkel.

2011. jan. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk a netről végül is nem tudtam letölteni a z Outlook Expresst, de mivel fent volt a másik gépemen, onnan átmásoltam, és jó lett.
2011. jan. 4. 08:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért nincs levelező az open office-ban,mert nem akart a thunderbird/nem tudott a thunderbird konkurenciája lenni.


A mozilla és az openoffice valamint az ubuntu a google után és az apple mellett a microsoft legnagyobb ellenfelei.

2011. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!