Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen alapprogramokat tegyek...

Milyen alapprogramokat tegyek fel a gépre? Pl ami javítja a hibákat, felsöpör, stb minden ami alap

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam,ami jó is,és karbantartja a gépet,nemhogy mikor kilépek egy programból,vagy egy játékból azonnal bejön a blue screen(kékhalál).Meg jó lenne valami antivírus is.Egyszóval minden,ami az alaphoz tartozik.

Előre is kösz.


2010. dec. 29. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem ez van fent: open office, MPCHC, firefox, live messenger, winamp, total commander...

amik viszont nekem beváltak és neked kellhet az a smart defrag (töredezettségmentesítő) + ccleaner (tisztító, eltávolító)

vírusirtót nem használok, mivel szerintem többet lassít mint amennyit véd, illetve átlagnál gyakrabban telepítem újra a gépemet.

2010. dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Alapvető letöltések - Legnépszerűbb

2010. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Glary Utilities nevű program a legjobb szerintem napi 1x lefuttatod és semmi baja nem lesz a gépednek.

AVG vírusírtót használom emellett ami eddig mindig bevált.


Alap programok: Flash lejátszók (Adobe, Dixv) Office programok, Firefox Böngésző, KMPlayer videókhoz, ACDSEE a képek nézésére, Glary Utilities a gép karbantartására és AVG a vírusírtásra

2011. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!