Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a 32bites Windowsom lecseré...

Ha a 32bites Windowsom lecserélem 64bitesre, akkor minden programom ugyanúgy fog működni?

Figyelt kérdés
Az Adobe Premiere CS5höz 64bites Win kell, ezért gondoltam, hogy átállok. A procim (Core2Duo E6750) tud 64bitet.
2010. dec. 29. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, de érdemes mindenből 64 bitest használni, mert az gyorsabb.
2010. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! természetes, amiből csak lehet, a 64 biteset fogom, csak így nyugodtabb szívvel váltok :)
2010. dec. 29. 16:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenből éri meg. Pl 64 bitre nincs flash. Tehát hiába van már 64 bites iexplorer és namoroka, azokon el lehet felejteni a flash tartalmakat :D
2010. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 32 bites flash is működik 64 bites rendszeren, nem rendszerközeli program...
2010. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De egyébként van 64 bites FP is, csak még beta. Adobe honlapjáról le lehet szedni. De a 32 bites is gond nélkül működik 32 bites böngészőben, csak 64 bitesben nem. De mág a 64 bites Windowsban is 32 bites IE van.
2010. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 vagyokakilehetek ***** válasza:
csak ne felejtsd el hogy az összes eszközödhöz is feltedd a friss drivert mármint a 64 bitest/videó hang hálózati stb sb./
2010. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 64 bites winhez mindkettő jár. 32 is és 64-es is. Próbáltam a 64-es flash playert, nem ment. De különben sem állok szóba az iexplorerrel :)
2010. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Driverekkel kicsit gondban vagyok :D

Betettem az Asus P5KC alaplaphoz adott lemezt, és azt írta, hogy ezt az oprendszert nem támogatja. Leszedtem a webjükről chipset drivert x86 Vistához (mert olvastam, asszem pont ezen a diszken, hogy 7 alá jó a Vistás driver is), és ott is kiírta, hogy nem támogatja. Ezután elindítottam kompatibilitási módban a telepítőt, és jó lett. Nem tudom, mekkora marhaság pont egy driverrel komp módban telepíteni, de működik. Ugyanez az audio driverrel is. Bár az mindegy, mert úgyis egy másik hangkártyát használok. Meg az eszközkezelőben van egy ismeretlen eszköz: Intel(R) ICH9 LP

Mit mondtok?

2010. dec. 29. 21:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Az x86 a 32 bites. Ezért nem kompatibilis a 64-essel. Nekem ugyanez a hajcihő volt fordítva, mikor 32 bitest akartam tenni egy új laptopra. Ahhoz meg csak 64-es volt. A fennmaradó eszköz bármi lehet, ez az alaplapi vezérlők összefoglaló típusa, amit leírtál.
2010. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!