Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a hiba a Windows XP...

Mi lehet a hiba a Windows XP Professional telepítésnél?

Figyelt kérdés

Na szóval leformáztam a számítógépet utána újraindult majd a telepítés előtt kidob egy hibát.. egészen pontosan ezt: "

A telepítőnek szüksége van a Windows XP Professional rendszer CD-ROM-ján található „Asms” fájlra. Gépelje be a fájl elérési útját, majd kattintson az OK gombra." Mit csináljak?


2010. dec. 29. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Másik telepitő cd vagyis olyan xp cd ami jóbban kivan irva mint a tied :)


valószinü hogy a fájlra való hivatkozás a cd n hibás ezért keresi a telepitő

2010. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké most próbálkozom egy sima XP-s CD-vel de nem reagál rá semmit.. hogyan tudnám azt megcsinálni hogy a sima XP telepítse ne a Professionalt mert azt telepítené :s
2010. dec. 29. 19:19
 3/9 bp1985 ***** válasza:
A sima xp a professional. 2 verziója van az xp-nek. Home edition, illetve professional. Milyen gép ez?
2010. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Leirnád pontossaban a kérdést ?


most akkor neked sima xp kell a gépre vagyis xp home


nem a profesional ?



De a profesional az elindul ?!


mig a sima xp nem ?...

2010. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek fel volt rakva a Windows XP Professional de leformáztam a számítógépet utána újraindult magától és elkezdi telepíteni a Windows XP Professionalt elsőnek előkészítette a telepítést és még a telepítés előtt kidobja a hibát. Én meg ezt a telepítést inkább félbe szakítanám és a sima Windows XP telepíteném fel csak nem tudom hogy kell. Talán BIOSból de ott hogy??
2010. dec. 29. 19:48
 6/9 bp1985 ***** válasza:
De milyen sima xp-re gondolsz???? Olyan, hogy sima xp nincs. Olyan van, hogy home edition, vagy professional.
2010. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Windows Xp Professional Sp3 ez vagy nem tudom.. de ne ezzel foglalkozz
2010. dec. 29. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak értelmes kérdésekre tudunk válaszolni...
2010. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nemtudok segiteni .
2010. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!