Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem megy tönkre gépem ha...

Nem megy tönkre gépem ha letöltöm a photoshop-ot?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom az egy képszerkeztő ugye?? :$

És ha nincs vírus írtóm akkor tönkre mehet? Vírusos ?


2010. dec. 31. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hiába szeded le használni nem fogod tudni (bocs hogy ezt feltételezem már előre).
2010. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Honnan gondolod? Vagy ez honnan jött??
2010. dec. 31. 18:43
 3/17 anonim ***** válasza:
Ennyire analfabéta vagy az alapszintű számítógép ismeretből akkor nem biztos hogy boldogulni fogsz egy professzionális munkaeszközzel.
2010. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Onnan szedte, hogy a photoshop elég bonyolult ahhoz, hogy olyanok nem tudják használni, akik megkérdőjelezik a program milétét, plusz nincsenek teljesen tisztában még a vírusok terjedésével sem. Több okból nem tudod használni: 1) Ha letöltöd, crackelni kell majd, valamint tört serialt szerezni, amiről feltehetőleg fingod sincs, hogy mi az, és hol/hogy keresd. 2) Ha sikerülne feltelepíteni, akkor sem tudnál eligazodni a funkciókon. A Paint a neked való...
2010. dec. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát annyira bonyolult nem lehet, mert barátnőmnek is az van, és Ő napi fél órát gépezik úgyhogy nagyon nem érthet a gépekhez.

Én sem értek természetesen

2010. dec. 31. 18:51
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha csak színezni akarsz, pattanásokat retusálni, szemszínt változtatni mint a legtöbb lány ismerettségi körömből akkor neked még a Gimp is bőven elég. Emiatt kár leszedni a photoshop-ot mikor 1-2%-ban használod ki a program képességeit.
2010. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! És ezt a programot hol találom meg vagy hol tudom letölteni?+
2010. dec. 31. 19:08
 8/17 anonim ***** válasza:

Ott találod, ahol minden mást:

[link]

2010. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor most ezt le kell töltenem ugye :D?? Amúgy ebben a témakörben most vagyok 2-szor XD
2010. dec. 31. 20:51
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen, le kell tölteni, fel kell telepíteni.

Arra figyelj, hogy ha Windows-t használsz, akkor Windows-ra valót tölts le. Nem bonyolult, hamar belejössz. :)

2010. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!