Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha már újra lett telepítve a...

Ha már újra lett telepítve a gép 2x is, nem lehet megmenteni cuccokat, amelyek a telepítésnél elvileg elvesztek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy volt e format a telepítéseknél, és hogy pontosan milyen "cuccokat" kéne viszontlátnod. :)
2009. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Leginkább attól függ, hogy csak sima gyorsformat volt (aminél nem íródnak felül az adatok, csak a FAT-táblából törlődik a bejegyzésük) vagy normál format, ami sokkal hosszabb és felülírja a meglévő adatok helyét. Valamint az is sokat ront a helyzeten, ha a 2 újratelepítés után még hosszú ideig használtad a rendszert (új fájlokat másoltál, progikat telepítettél stb).
2009. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

jpeg kéepekt, tényleg csak egy pá kép, mondjuk, képek mappában voolt, az asztalra volt kitéve, és nem parancsikonnal, meg is szenvedtem vele, mert totla comm-ből sosem tudtam belemásolni, nehezen találtam meg az asztalt total comm-ben.

sajnos tegnap 3.szor lett jratelepítva, és a d le lett formázva, meg létrehoztunk e és f meghajtót is. de előtte csak c és d meghajtó volt a gépen, én annyira nem értek hozzá, szóval a d-ben nem voltak a képek, hanem az asztalon.

2009. jan. 27. 12:28
 4/13 A kérdező kommentje:
normálál forázás volt a d-n. És egyáltaln nem használtam sokáig, mert kb 2 hete vettem, és mindig olt baj, virusos lett, és tegnap meg kiderült h a realtek audio driver hibás, és val"szeg ezért csinálta mindig a szarakodást. Van vmi "csodaprogi"? Szóval az asztalon volt, és nem tom h mennyire van összefüggés aközött h asztalon voltak a képek, és nem a d-n, és a d volt leformázva tegnap.
2009. jan. 27. 12:31
 5/13 A kérdező kommentje:
hu, munka közben irok, nemtom mennyire érthető.
2009. jan. 27. 12:32
 6/13 anonim ***** válasza:

Van a Windowsnak egy rossz|jó tulajdonsága, amit a telepítéskor meg is jelenít, hogy a "windows","program files","Documents and Settings" könyvtárakat lehet, hogy törölni fogja. Tehát ezek formázás nélkül is elveszhetnek.

Az asztal az utóbbi könyvtárban van. Legközelebb ne tégy oda semmit, csak a parancsikonokat. Értékeknek egy külön könyvtár.

2009. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2 telepítés után már szinte nullánál kisebb annak a lehetősége, hogy egy filet- is vissz alehet hozni épségben.

Erre találták ki a D: partíciót, oda menteni mindent, és ha a C:-n újra kell telepíteni a rendszert nem vesznek el a saját dolgaid.

Máskor próbáld meg így...

2009. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
lehet törölni fogja, lehet elveszhetnek???? ez úgy hangzik mintha lenne esély rá h megtalálom még!!!
2009. jan. 27. 13:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Esély az van...kérdés mekkora. Ezért válaszolnak feltételes módban. Rokonoknál egyszer sikerült visszaszerezni néhány képet a gyorsformázás után...megpróbálhatod. Mi ezt használtuk>> [link]

...a mély keresést engedélyezni kell benne, akkor van némi esélyed. A legjobb ebben a műfajban a GetDataBack amúgy...

2009. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen, ugye egyszerű használni??? ha mappa nevet megadok annyi elegendő?
2009. jan. 27. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!