Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem bootol be az XP telepitője...

Nem bootol be az XP telepitője, Valaki tud segteni? Bővebben alul.

Figyelt kérdés
Addig eljutottam, hogy kéri, hogy nyomjunk meg egy gombot a teleptéshez. De nem reagál semmit a gombnyomásokra, 3 billentyűzettel is kipróbáltam, de egyszeráen nem hajlandó. Windowsban tökéletesen működik. Valami ötlet? Előre is köszi.
2011. jan. 2. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
ha mind a 3 billentyűzet USB csatlakozású, akkor a BIOS-ban ellenőrizd,hogy boot-oláskor bevan-e kapcsolva az USB port...ha PS2 billel sem működött akkor sajnos nincs több ötletem :(
2011. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, USB-s volt mind a három. A BIOSban hol tudom beálltani az usb portot?
2011. jan. 2. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
tölts le egy SP3-as XP telepítőt. XP SP3
2011. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legtöbbször USB KEYBOARD néven találod meg de laponként változhat
2011. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,csak az a ciki,hogy ahhoz,hogy átállítsa,ahhoz kell egy ps2-es billentyűzet.Hiába tölt le másik xp-t,mert az alaplapja nem ismeri fel a billentyűzetet,ezért működik csak xp alatt,mert az már igen.Mindenképpen szükség lesz egy ps2-es billre sajnos.
2011. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak a nagyon régi lapoknál nem lehet úgy amúgy a BIOS-ba enged USB-s billel tipegni :)
2011. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült! : )) valóban az USB portot kellett engedélyezni. Mégegyszer köszi! : )
2011. jan. 2. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!