Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of duty black ops játékba...

Egerecske kérdése:

Call of duty black ops játékban elakadtam, egy részen ahol hirtlen jön egy robbanás, az autó felrobban majd rámesik, és utána sötétség lesz. Hoygan tudom fojtatatni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
az a történetben mikor van? mer nem rémlik
2011. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Youtuben keress rá " Call of Duty black ops walkthrough"-ra , úgy biztos megtalálod
2011. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Yutubon kerestem de nem találtam, kb a ötödik pályánál van , h aszem h egy sárga személyautó, borul rám ugy h az autó fejrefordulva esik felém, és ahoyg közeledik , mármint ahoyg esik felém, teljesen besötétitette a képernyőt az uyg is maradt, Hang az van továbra is, és a métert is látni,,tudok lőni is! De semmit se látok.

Most nálam van valami hiba? Talán azért mert nem eredeti a játék?! Vagy valamit bénázok ?

2011. jan. 4. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!